KÖZLEMÉNY

a szünidei gyermekétkeztetés biztosításáról

valamint a

2020. évi nyári napközis táborról

Iskolai étlap a szolgáltató honlapján.
   Iskolai befizetések a GMK honlapján.(a "Közétkeztetés" alatt)

Beiratkozó  tanulók  és a kedvezményben részesülő gyerekek  részére az étkezéssel kapcsolatos kitöltendő nyomtatványok:

A Hozzájáruló nyilatkozatot minden újonnan étkezést kérő tanulónak  kell kitöltenie! (Hozzájáruló nyilatkozat PDF)

A kitöltött nyomtatványon szereplő e-mail címre kapja meg a szülő a  MultiScholl4  étkezés megrendelő programban történő
regisztrációhoz a kódot, ahol a  regisztrációt követően bankkártyával be tudja fizetni 09. hóra  az étkezést 2020. 08.13-08.30-ig.

A 8.sz. mellékletet annak kell kitöltenie,  akinek kedvezménye van : RGYV, SNI ,TB, 3 vagy több gyermeket nevelők
( családi pótlékot kap rá ) melyet csatolva küldjenek  meg részünkre a határozattal együtt. (8.sz. melléklet PDF)

A diétás étkezéshez
külön gasztroenterológustól kell szakvélemény, nem elég a TB. gazolás!!

A 9.sz. mellékletet a nevelésbe vétel  ill. a családba fogadás esetén kell kitölteni, de ehhez kell a 8.sz.melléklet kitöltése is!
(9.sz melléklet PDF)

A kitöltött nyomtatványokat, határozatokat, szakvéleményeket a kozetkeztetes@gmkxv.hu címre küldjék meg 2020.07.17-ig.!

A befizetéssel kapcsolatos információk és nyomtatványok megtalálhatók a www.gmkxv.hu oldalán!

További információ: 0670/492-3382 vagy a
kozetkeztetes@gmkxv.hu e-mail címen